Cafe Restoran Şemsiyesi
Cafe Restoran Şemsiyesi

Cafe Restoran Şemsiyesi

Cafe Restoran Şemsiyesi

Cafelerin dış mekan düzenlemelerinde artık neredeyse vazgeçilmez olan şemsiye çeşitleri, müşterilerin güneşten ve yağıştan korunmasını sağladığı için boyutları fark edilmeksizin tüm işletmelerin ortak ihtiyacı haline gelmiştir.

En kullanışlı ve kapladığı alan bakımından en işlevsel geometrik şekiller olarak kare ve yuvarlak ürettiğimiz dişli sistem cafe şemsiyeleri arzu edeceğiniz renkte üretimi yapılmakta markanıza ait logonuzu şemsiye kumaşı üzerine serigrafi baskı tekniği ile logonuzu basabiliyoruz.

restoran şemsiye Modelleri

Dış mekanda, büyüklüğü sayesinde geniş yüzey alanlarını güneşten ve yağıştan koruyan bu kullanışlı dev cafe şemsiyeleri, Teleskopik şekilde doğrusal bir açılma payıyla birkaç saniyede açılan dişli sistem şemsiye modelleri müşterileri rahatsız etmeden, bekletmeden, sadece tek bir personel tarafından birkaç saniyede kolayca açılır ve kapanır. Bu büyük kafe şemsiye modelimiz ayrıca yere monteli sabit ayaklı veya mermer ağırlıklı mobil tekerlekli taşına bilir ayak seçeneklerine sahiptir. branda

Cafe restoran şemsiye sistemi yapı ruhsatı gerektirmeyen bir üründür.

Yere ve duvara montajı yapılabilir.

Kar yüküne karşı dayanıklı olan ürün yağmur yağdığında entegre oluklardan su giderlerine bağlantı yapılabilecek aksesuarlara sahiptir.

Cafe Şemsiyesi, kafelerin yaz aylarında  vazgeçilmez ürünleri arasında  yer almaktadır.

Gerek ürünlerin sıcaktan korunması veya kötü hava şartlarından etkilenmemesi adına kullanıldığı gibi, gerekse müşterilerin hava şartlarından etkilenmeden konforlu bir deneyim yaşaması için kullanılmaktadır.

Cafe Restoran Şemsiyesi Teknik Özellikleri

■ Kare formdaki cafe şemsiyesi modellerimiz 300 x 300cm ile 600 x 600cm arasında, yuvarlak formdaki şemsiyeler 300 cm ila 700 cm çap arasında çeşitli ölçülerde ihtiyacınıza uygun ürün seçenekleri mevcuttur.
■ Üründe kullandığımız Avrupa ithal marka akrilik kumaş ısı ve yağmur geçirmez özelliğinin yanında su iticilik özelliğine de sahiptir, üretici firma tarafından 10 yıl solmaya ve çürümeye karşı garanti edilmiştir.
■ Yeni nesil teleskopik sistem şemsiye modellerimizin içerisinde bulunan sonsuz dişli sistemi yardımıyla, şemsiye yukarı aşağı itilmek suretiyle teleskopik biçimde açılıp kapanması kabiliyeti nedeniyle masa ve sandalyeler kaldırılmadan kullanıma açılıp kapanabilmektedir.
■ Cafe tipi krank sistem güneş şemsiyelerinde baca sistemi kullanmaktayız, bu sistem, havayı sirkülasyon ettiğinden şemsiyenin altı daima serin kalır ve şemsiyenin sert rüzgarlardan kumaş kısmı belli ölçüde korunmuş olur.
■ Ek donanım olarak şemsiyenin alüminyum ve çelik tüm gövdesini arzu ettiğiniz renkte elektrostatik renkte boyama yapabilir, ısıtıcı kullanmanız için elektrik donanımı ekleyebilir, led aydınlatma üniteleri ekleyebiliriz.

Hakkında

Tıkla Şimdi Ara
Yol Tarifi Al