Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Her geçen gün kendini geliştiren ve değişen trendleri yakından takip eden PADİŞAH  BRANDA ve ÇADIRCILIK 23 yıllık deneyim ve bu deneyimin verdiği üretim tecrübesini çadır, branda ve tente ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Hem dekoratif, hem kullanışlı, hem ekonomik. İmalatımız olan ürünler .

Konusunda uzman ekibimizle yapılan ürünlerin kalitelerini tek tek inceleyip siz değerli müşterilerimize sunmaktayız garanti kapsam ağımızda bulunan ürünlerimizin arızaları söz konusu olduğunda müşteri mağduriyetini gidermek amaçlı ekibimizin ilgisin yakından takip etme olanağına erişe bileceksiniz Gölge Denince Akla Gelen isimlerden Olan padişah branda tente Sistemleriyle Tanışmaya Hazır mısınız ?

VİZYONUMUZ

Branda Bulunmuş olduğu sektörde lider firma olmanın yolunda hızlı ve kendinden
emin adımlar atarak, sahip olduğu deneyimleri daha güçlü projelere
taşımak.

MİSYONUMUZ

Hakkımızda Bulunduğu sektörde faaliyet gösteren bir firma olarak sürekli artan hizmet
kalitesi ve sınırsız müşteri memnuniyeti sağlamak, bu sayede müşterilerinin
güvenini alarak, sorunsuz, hızlı ve kaliteli hizmetler sunmak.

DEĞERLERİMİZ

Saygın ve dürüst olarak algılanmak, müşteriyi birinci sıraya koyarak en iyi
hizmeti vermek, karşılıklı güvene dayalı iş olanakları sağlamak, müşterilere
verdiği sözleri zamanında yerine getirmek ve sorumluluklarının neler
olduğunun bilincinde olmak.

 

Uygun Ödeme

Yaz dönemlerinde artış gösteren tente ve branda uygulamalarına özel indirimler ve taksit seçenekleri.
Modern tasarımları ve yaygınlaşan ürün seçeneklerimiz ile tente ve branda konusunda İstanbul’da birçok alanda başarılı çalışmalarımız ile müşterilerimizin tercih ettikleri ürünlerden memnun kalmaları ve uzun yıllar kullanmalarını hedefliyoruz. Gelişen teknoloji ve yenilikleri yakından takip ederek, sunduğumuz hizmetlerde kaliteyi ön plana almayı hedefliyoruz. Brandalar çeşitli mevsimsel değişmelerin sık gözlemlendiği ortamlarda daha fazla ihtiyaç haline gelmesinden dolayı, daha kullanışlı ve görünüm bakımından estetik tasarımlara sahip ürünleri sunuyoruz.
4 Mevsim Kullanım
Yaz ve Kış aylarında otomatik tente sistemleri kolay bir şekilde kapatılıp/açılabilir özellikte üretilir.
İstanbul’da birçok ilçede kurumsal olarak hizmet veren firmalar arasındadır. Uygun ödeme seçeneklerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 4 Mevsim rahat bir şekilde manuel ve otomatik açılıp/kapanma sistemleri ile uygulandığı alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz Branda malzemeler su geçirmez ve güneş ışınlarından etkilenmez özelliktedir. Farklı renk ve kumaş seçeneği ile memnun kalacağınız ürün grubundadır. İstanbul Branda firması 7/24 sorularınız ve görüşleriniz için hizmetinizdedir. Üst menüde yer alan Ürünler kısmından daha önce firmamızdan hizmet alan müşterilerimize uyguladığımız modelleri inceleyebilirsiniz. Hızlı ve zamanında montaj seçeneğimiz ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi garanti ediyoruz.
hakkımızda

hakkımızda

Whatsapp
Nevzat Deniz
Nevzat Deniz
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Hemen Ara