branda
branda

İletişim

Günümüz sektöründe Branda  ile ilğili bula bileceğiniz tüm sorular ve cevaplar firmamızın adı altında mevcut ve gerekli doneleri sağlamakla mükelleftir.

  • Padişah Branda
  • Tel : 0212 576 18 91
  • Fax : 0212 613 86 08
    iletişim

    iletişim

  • Mail: info@padisahbranda.com
  • Altıntepsi Mahallesi Öztekin caddesi No:8/B Bayrampaşa İSTANBUL

Her geçen gün kendini geliştiren ve değişen trendleri yakından takip eden PADİŞAH  BRANDA ve ÇADIRCILIK 23 yıllık deneyim ve bu deneyimin verdiği üretim tecrübesini çadır, branda ve tente ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Padişah Çadır

Hem dekoratif, hem kullanışlı, hem ekonomik. İmalatımız olan ürünler . Konusunda uzman ekibimizle yapılan ürünlerin kalitelerini tek tek inceleyip siz değerli müşterilerimize sunmaktayız garanti kapsam ağımızda bulunan ürünlerimizin arızaları söz konusu olduğunda müşteri mağduriyetini gidermek amaçlı ekibimizin ilgisin yakından takip etme olanağına erişe bileceksiniz Gölge Denince Akla Gelen isimlerden Olan padişah branda tente Sistemleriyle iletişim kurmaya ve Tanışmaya Hazır mısınız ?

 

Yağmur ve Güneş ışınlarından mevsimsel olarak koruma görevi gören branda sistemleri ; Cafe, Havuz, Bahçe ve araçlarda kullanım için özel kumaştan üretilmiştir.

Padişah Branda ; Modern tasarımları ve kaliteli ürün seçenekleri ile İstanbul Branda fiyatları konusunda uygun fiyat seçenekleri ile firmamızdan fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Malzemenin kalitesi ve kalınlığı göz önüne alınarak branda fiyatları değişebilmektedir.

Yapısı ve özellikleri ile Tente malzemesini benimsettiği için branda kumaş ve teknik özellikleri daha kısıtlı olabilir.

Uzmanlarımız tarafından Ücretsiz keşif başvurusu ile hızlı bir şekilde ödemeler ve fiyatlar konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Branda daha sık kış hava şartlarında ortaya çıkan yağışardan korunmak için akrilik ve polyester kumaş ile oluşturulan malzemelerdir.

Plastik malzemeden olmasından dolayı yanar ama alev almaz özelliktedir.

Üzerine firmanızın logosunu bastırmanız da mümkündür.

Tıkla Şimdi Ara
Yol Tarifi Al