Körüklü Tente
Körüklü Tente

Körüklü Tente

Körüklü Tente

Körüklü İpli Tente Karpuz Tente De olarak bilinir.Mekana büyüleyici bir tat katar Padişah Branda Logolu Körüklü Tente Modelleri Uygun Fiyatlarla Mağazamızda sizleri bekliyor.

Bizimle İletişime Geçerek tamir montaj ve satış işlemleri yapabilirsiniz.

Tente Teknik Özellikleri

ispanyol Tente Sistemi Akordeon Şeklinde Açılıp Kapanmaktadır Diğer Tentelerde Farkı yan kısımlar Kapalı olduğundan Güneş ve Yağmur gelmesini Engeller  kullanıldığı alanlarda şık Dizaynı ve Tasarımıyla bulunduğu alana ayrı bir Görsellik katar.

Körüklü Tenteci Sisteminin Saçak Modeli Deniz dalgası modeli veya Düz saçak modeli tercih edilmektedir.

Tente Sistemi İşletme tarzındaki yerlere yapılacaksa Saçak Kısmına Firmanın Reklamı ve Logosu özel Serigrafi baskı yöntemiyle yazılmaktadır.

Tente Fiyatları

Kumaş altında oluşturulan ve kesinlikle paslanma ya da kırılma yaşamayacak olan sert bir malzeme yapılanması ile birlikte kullanım ömrünü biraz daha uzatan modellerden bir tanesi de körüklü tente modelleri olarak karşımıza çıkıyor.

İskelet sisteminde herhangi bir arızalanma durumu söz konusu değildir ve doğru kullanım sağlandığı takdirde uzun yıllar faydalanabileceğiniz modellerden bir tanesi demek de doğru olacaktır.

Pencere ve balkonların yanı sıra küçük işletmelerin giriş bölümünde de çok fazla tercih edilen modellerden bir tanesidir. Sağlıklı iskelet yapısı sayesinde görsel olarak ve kullanım olarak daha pratik bir yapılanmaya sahip olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Körüklü sistem sayesinde açılır kapanır mekanizma da daha kususuz bir hal alıyor.

Körüklü yapı hakkında bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz ve farklı ürün gruplarında da yine bu sistem tercih ediliyor.

Manuel düzeneğe sahiptir ancak kullanım konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız ve tek bir hamle ile açabileceğiniz gibi yine tek bir hamle ile de kapatabilirsiniz. Körüklü yapının hu modellemeye sağladığı en büyük katkılardan bir tanesi de budur diyebiliriz.

Fiyatlar konusunda diğer tente modellerine göre çok daha uygun rakamlara sahip olduğunu görebiliyoruz ve daha işlevsel yapısı sayesinde de bu sektörün en popüler ürün grupları arasındaki yerini de her daim korumaya devam ediyor.

TENTE KURULUMU

körüklü tente kuruumu esnasında kullanılacak malzemelerde ince hassasiyetle seçilmektedir, Çelik halat, çektirme, liftin, mapa, klemens, civata, somun gibi malzemelerde paslanmaz nitelikli malzemeler tercih edilmelidir. Flanş kullanımında demir tercih edilip, boyası daldırma galvaniz, elektro statik galvaniz, yada elektro statik fırın boya tercih edilmelidir. Branda noktasında ürünün kapladığı genişlik ve uzunluk ölçüleri üzerinden maruz kalacağı, kar, yağmur ve rüzgar yüküne göre çeşitli alternatifte Polyester veya Pamuklu Brandalar Kullanılmalıdır.

Hakkında

Tıkla Şimdi Ara
Yol Tarifi Al