Kamelya Çardak
Kamelya Çardak

Kamelya Çardak

Branda Kamelya Ve çardaklar portatif taşınabilir özellikli Kamelya sistemleri şeffaf modeller En uygun Fiyat İçin doğru yerdesiniz.

Padişah Branda Çadır Tente  Tüm ürünlerine Garanti Verir.

Bizimle iletişime Geçmek için Tıklayınız.

Kamelya Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler.

Çardak modelleri seçilirken en çok dikkat edilmesi gereken nokta üretim materyalidir.

Şeffaf Brandalı Kapalı Çardak

Şeffaf brandalı kapalı çardak, çardağın içinde iken dışarısını daha rahat görebilmek için tasarlanmıştır. Çardak iskeletinin genel yapısı kalın mika branda  ile sarmalanırken, pencere veya kapı gibi alanlar pvc dediğimiz şeffaf branda ile kapatılabilir. Çardak sistemlerinde  genelde kapalı bir düzen hakim olurken, kamelya için genelde etrafı açık bir yapı kurulur. Tabi burada  müşterinin seçimleri şeffaf brandalı kapalı çardak  yönünde  olmaktadır.

 

Şeffaf brandalı kamelya fiyatları

Şeffaf brandalı kamelya fiyatları, kamelyanın ebatlarına göre ve kullanılacak branda  kumaşına  göre belirlenmektedir.

Öncelikle alanda uzman ekiplerimiz sayesinde ölçüm yapılır ve kullanılacak sistem hakkında  detaylı bilgi müşteriye aktarılır.

Müşterinin seçimleri doğrultusunda ortaya çıkacak kamelya fiyatları, ürünün asıl fiyatını belirlemektedir. Aşağıdaki iletişim bağlantısından hemen bizlere ulaşabilir ve kamelya brandası fiyatları konusunda  detaylı bilgiye  sahip olabilirsiniz.

Aynı zamanda yerinde keşif için randevu alabilir ve hayallerinizdeki kamelya brandası‘na Padişah branda ile kavuşabilirsiniz.

Çardak Ve Kamelya Brandası

Çardak ve kamelya brandası, genelde  bahçelerimiz için tercih ettiğimiz yapılardır. Yazın veya kışın bahçelerimizde daha rahat vakit geçirmek için kullandığımız bu alanlar, birbirinden farklı modellerimiz ile  çok  daha  şık bir görünüme kavuşmaktadır.

Kamelyalar için özel olarak kullanılan mika isimli kalın brandalar, güneşe dayanıklılığı sayesinde  uzun  ömürlü yapıları ile bilinmektedir.

Renk solmazlık bakımından uzun yıllar  gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Yazın sıcağında gölgesinden faydalandığınız kamelya brandaları, kışın ise yağan kara ve yağmura aldırış etmeksizin dinlenebileceğiniz alanların oluşmasını sağlar.

Çardak brandaları, isteğe bağlı olaraktan her bir köşesi kapalı şekilde  dizayn edilebilir ve pvc brandalar sayesinde şeffaf hale getirilerek içeri kısımdan dışarısını rahat bir şekilde  izleme imkanı sunar.

Hakkında

Tıkla Şimdi Ara
Yol Tarifi Al