Pergola Tente

Pergola Tente

Padişah Branda tente sistemleri olarak üretimi yaptığımız pergola tente sistemleri en uygun m2 fiyatları ile hizmet veriyor. 30 m2 üstü yapılarınızda geçerli olan bu fiyatlarımız ile piyasada kalite ve ürün durumunda rakip tanımıyoruz.

Ücretsiz keşif talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçiniz.

Pergola tente m2 500 TL  paket olarak adrese teslim kurulum montaj hariç fiyattır. Ürünün kurulum yapılacağı yer ve alana göre kurulum ücreti teklifi alabilirsiniz.

Pergola Tente Fiyatları

Yüksek kalite, konforlu kullanım, sağlam ve dayanıklı mekanizma özellikleri, tente sistemlerinin niteliğini belirleyen unsurlardır. Tente fiyatları Prime Tente avantajlarıyla sunuluyor. Mafsallı tente tasarımlarında ithal kumaş kullanımları;
Mtül 600 TL olarak belirlenmiştir. Mafsallı tentelerde yerli kumaş kullanımlarıysa 500 TL olarak 2020 güncel fiyatlarıyla sunuluyor.
Şayet PVC branda seçimi yapılırsa, mafsallı tentelerde fiyat, 450 TL (Mtül) olarak sunuluyor.

Tüm alanlara şıklık katan pergola sistemlerinde 10 m2 altı tasarımlarda fiyat; 9.500 TL’dir.
10 m2 ve 25 m2 arasında dizayn edilen pergola sistemleri, 2019 güncel fiyat listesiyle 10.500 TL olarak sunuluyor.
Daha geniş alanlarda ise 25 metrekare üzeri fiyatlar, M2’si 460 TL olarak belirleniyor.

Bükümlü pergola sistemlerinde 25 metrekare altında olan imalatlar için toplam fiyat 11 bin TL ve 25 metrekare üzerindeki imalatlar için her m2’de 550 TL olarak imal edilmektedir. Prime Tente ekonomik fiyatları ve yüksek standartlarda ürün kalitesiyle, en çok

Pergola Tente Modelleri

Tente Sistemleri Kullanım Alanları

Otomatik tente sistemleri ve cam sistemlerinde fiyatlar, ürünlerin hammadde, materyal, sistem ve tasarım özelliklerine bağlı olarak belirleniyor. Cafe ve restoranlar, mağaza ve butik dükkanlar, açık alan kafeteryalar ve pek çok işletme türünde hem alan hem vitrin kaplama sistemleri olarak tente uygulamaları görmek mümkündür.

Teraslar, balkonlar ve verandalar, kış bahçeleri ve tüm açık alanlarda uygulanabilen tente sistemleri, Padişah Tente modelleriyle manuel veya otomatik sistem modüllerinde imal ediliyor.
Sanayi yapılarında, sağlık ve eğitim merkezlerinde, turizm tesisleri ve pek çok kuruluşta cam ve gölge sistemleri tasarlanmaktadır.

203
Whatsapp
Nevzat Deniz
Nevzat Deniz
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Hemen Ara