Esenler Tenteci
Esenler Tenteci

Esenler Tenteci

Esenler Tenteci, Esenler bölgesinde tente bakım onarım tamir tente kurulum montaj imalat çalışmalarını yürüten Padişah Branda sitemize hoş geldiniz.

Uzman bir imalat ve montaj takımına sahip olmamız, bizi müşterilerimizden %100 memnuniyet ve sıfır şikayet oranlarına götürmektedir. Zaten kurulduğu ilk günden beri bu amaçla faaliyet gösteren Padişah Branda kaliteden asla ödün vermeden en uygun fiyatlarla mekanınızı ve evinizi koruyor ve güzel gösteriyor. Bu yüzden size sadece bizimle iletişime geçip size sunduğumuz sayısız seçeneklerden renk ve model beğenmektir.

Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel olarak tente çalışmalarını yürüten yetkili firmayız.

Esenler Tenteci

Esenler Tenteci

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile dilediğiniz her tür marka model tenteyi siz seçin biz yapalım.

Dilediğiniz her ölçümde tente ve branda çeşitlerini firmamızda kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ofis büro iş yeri mağaza fabrika dükkan daire dinlenme alanları camiler balkonlar teras katlar  gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

Mafsallı tente körüklü tente sabit tente pergola tente ışıklı tente raylı tente otomatik tente çift açılır kapanır tente ve tüm tente çeşitleri.

Esenler Tenteci Tamircisi 

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tente tamir ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz.

Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Esenler Tenteci Kumaş Özellikleri

  • Kumaşı Yırtılmış Tente Tamiri
  • Reklam Yazısı Silinmiş Tente
  • Bağlantı Askıları Kopmuş Tente
  • Tente Motoru
  • Tente Mekanizması
  • Tente Çubuğu
  • Tente Reklam Yazısı Yazma

Hakkında

Tıkla Şimdi Ara
Yol Tarifi Al