Son Haberler

Gaziosmanpaşa Tenteci

Gaziosmanpaşa tenteci brandacı ve çadırcı İstanbul gaziosmanpaşa bölgesinde tente bakım onarım tamir tente kurulum montaj tente imalatı çalışmalarını uzman ekiplerimiz ile profesyonel olarak gerçekleştiren yetkili firmayız.

Yıllardır alanında öncü olarak yaptığımız çalışmalarda siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile dilediğiniz her tür marka model tenteyi siz seçin biz yapalım.

Mafsallı tente körüklü tente pergola tente sabit tente çift açılır kapanır tente otomatik tente raylı tente katlanır tente ışıklı tente kumandalı tente gibi tüm çeşitleri firmamızda bulabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Tente 2018 Fiyatları

Firma olarak başlatmış olduğumuz tüm il ve ilçelerde geçerli olan % 20 indirimleri le tente montajı kampanyamız tüm hızıyla devam etmektedir.

En uygun fiyatlar ile kalite standartlarına uygun hizmet almak için doğru adrestesiniz.

Yapacağımız çalışma ölçüm kumaş kalitesi ve almak istediğiniz hizmete göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

Bizi arayın ve en kısa sürede istediğiniz tenteyi sizlere ulaştıralım.

Tıkla Şimdi Ara
Yol Tarifi Al