Şeffaf Kamelya Brandası
Şeffaf Kamelya Brandası,

Şeffaf Kamelya Brandası

Şeffaf kamelya brandası gerek kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarından korumak gerekse yazın daha serin bir hava ortamına sahip olmak için yaptırılması gereken branda çeşitlerinden sadece biridir.

Geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile dilediğiniz her tür marka model brandayı firmamızda bulabilirsiniz.

Dilediğiniz ölçüm ve ebatta branda imalatı yapmaktayız. Bunun Yanı sıra dilerseniz Şeffaf Kış Bahçesi Bahçenize Kurabiliriniz

Şeffaf Kamelya Branda Fiyatları

Firma olarak başlatmış olduğumuz tüm il ve ilçelerde geçerli olan % 20 indirimler ile kamelya brandası kampanyamız tüm hızıyla devam etmektedir.

Şeffaf Kamelya Brandası, Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Kamelyanın etrafını kapatmak  mı istiyorsunuz ?

Şeffaf branda cam gibi yüzeye sahip ve kalınlığını dilediğiniz ölçülerde bulabileceğiniz bir mika sistemine sahip olmak ister miydiniz?

Şeffaf branda fiyatları için linki tıklayınız. Şeffaf kaplama ve kamelya sistemlerini ücretsiz keşif yapmaktayız. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Şeffaf Mika Kamelya Fermuarlı Sistem

Fermuarlı sistem sayesinde dilediğiniz zaman branda kısmını kaldırabilir yada indirebilirsiniz.

Kaliteli şeffaf mika cam gibi görünüme sahiptir.

Şeffaf kısımdan yada polyester branda kısmından pencere açılabilir.

 

Sezona özel m2 fiyatımız 0,60 mm şeffaf mika 18 lira+kdv Ham m2 fiyatıdır.

0,80 mm mika  şeffaf m2 fiyatı 21 lira +kdv

1 mm şeffaf mika pvc m2 fiyatı 26 lira + kdv

Fiyatlarımız İstanbul için belirlenen fiyatlardır.

Hakkında

Tıkla Şimdi Ara
Yol Tarifi Al