Yat Brandası
Yat Brandası

Yat Brandası

Yat brandası son zamanlarda sıkça tercih edilen kurulumu ve kullanımı kolay branda çeşitlerinden sadece biridir.

Bu branda sayesinde hem olumsuz hava koşullarından korunmuş olur hemde yat ve tekne gibi araçlarınızın muhafaza edilmesini sağlamaktadır.

Geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile dilediğiniz her tür marka model brandayı firmamızda bulabilirsiniz.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Yat Brandası İstanbul

Yapacağımız tüm branda çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

YAT VE TEKNE BRANDASI ÇEŞİTLERİ

Brandalar oldukça sağlam ve korunak sağlamak üzere tasarlanmış sistemlerde kullanılmak üzere kesimi yapılan özel kumaşlardır. Brandaların oldukça geniş bir kullanım alanı vardır. Korunması istenen hemen her yapı için branda üretmek veya tasarlamak ya da kullanmak mümkün olabilmektedir. Branda türleri arasında nitelik ürünlerden biri de deniz araçları için yapılan branda türüdür. Yat tekne brandası genel başlığı altında incelen bu ürünler kullanacakları araç için özel ölçülerde üretilir.

YAT VE TEKNE BRANDASI ÖZELLİKLERİ

* Güneş, tuzlu su ve toza karşı en iyi korumayı sağlayan lüks seri bir kılıftır. Teknenizi ve üzerindeki ekipmanları dış etkenlerden korur. * %100 su geçirmez kumaş * UV korumalı * Poliakrilat kaplamalı 420D polyester kumaş * Etrafında çepçevre büzgülü lastiği vardır. Üzerindeki D-halkalar ve ayrıca içinden çıkan ipi sayesinde, teknenize tam olarak sıkıca oturmasını sağlarsınız.

Hakkında

Tıkla Şimdi Ara
Yol Tarifi Al